
Витяжка вбудовувана PYRAMIDA ABH 52 PBA (1150) BL
- Готово до відправки
- Код: 4260674991912
7 069 ₴
ABH 52 PBA (1150) BL
Повновбудована витяжка, що надихне вас готувати навіть екзотичні страви. Вільний вихід повітря 1150 м3/год, мотор 240 Вт. Зрозуміле керування робить витяжку дуже простою у використанні. Ця модель має три режими роботи. Все дуже просто. Яскраві енергоощадні LED-лампи – це комфорт у приготуванні їжі та романтичне освітлення для вечері.
Висока продуктивність
Ця потужна та функціональна модель — ідеальний варіант для кухонь-студій чи просто великих кухонних приміщень площею до 25 м2. Її продуктивність 1150 м3/год: це майже вдвічі перевищує показники більшості стандартних моделей.
Враховуйте, що для найефективнішої роботи витяжку слід умикати відразу ж, як починаєте готувати. Спочатку встановіть мінімальну швидкість роботи. Коли ж випаровування стануть помітні, збільште потужність.
Нічого зайвого
Лише ви знаєте, якою має бути ваша ідеальна кухня. Коли кожна деталь має значення і своє місце. Ми пропонуємо вам повновбудовані моделі витяжок, що підходять до будь-якого задуму. Їх можна повністю вбудувати у шафу, не зіпсувавши фасад. Ці витяжки, як невидимі помічники: роблять свою справу, не привертаючи увагу.
Комфортний рівень шуму
У режимі максимальної продуктивності рівень шуму витяжки не перевищує 66 дБ: до речі, такий рівень гучності вважається нормою для сучасних офісних приміщень. Тому доки повітря на кухні очищається, ви можете спокійно спілкуватися з рідними або відпочивати в сусідній кімнаті, не відчуваючи дискомфорту.
Додаткове освітлення
Дві світлодіодні лампи – додаткове джерело світла, яке зручно використовувати у темну пору доби. Точкові світильники освітлюють варильну поверхню та дозволяють повністю контролювати процес приготування.
Характеристики ABH 52 PBA (1150) BL:
Тип витяжки: Вбудовувана
Вигляд: Повновбудовувана
Продуктивність: 1150 куб.м/год
Кількість швидкостей: 3
Кількість двигунів: 1
Режим роботи: Відведення/Рециркуляція
Управління:
Тип управління: Механічне
Рівень шуму: 66 дБ
Фізичні характеристики:
Освітлення: Світлодіодна лампа
Кількість ламп освітлення: 2 х 1,6 Вт
Жировий фільтр: Алюмінієвий
Діаметр вивідного отвору (мм): 150 мм
Комплектація: Витяжка, інструкція, гарантійний талон, комплект монтажний
Ширина: 52 см
Габарити (ВхШхГ): 24,4 х 52 х 29 см
Вага: 5,5 кг
Колір виробника: Чорний
Колір канта: Чорний
Країна виробництва: Китай
Гарантійний термін: 3 роки
Бренд: Pyramida
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PYRAMIDA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Продуктивність витяжки | 1150 куб.м/год |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 66 дБ |
| Тип управління | Механічне |
| Ширина | 520 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 240 Вт |
| Фільтр | жировій |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Максимальна висота | 225 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Вага | 5.5 кг |
- Ціна: 7 069 ₴




