-11%Термос Tramp 1,6 л Expedition Line сірий TRC-029-grey+ Чохол
- Готово до відправки
- Код: UTRC-029-grey
1 900 ₴
1 690 ₴
Високоякісний питний термос від відомого бренду Tramp. Він надовго збереже температуру напою, забезпечивши вас гарячою рідиною, тоді, коли вам це потрібно. Термос зроблений з якісних матеріалів, має надійну конструкцію, завдяки чому прослужить тривалий час. Завдяки стильному ергономічному дизайну виріб зручний в транспортуванні і використанні.
Термос Tramp TRC-029 об'ємом 1,6 л серії Tramp Classic - найпопулярніший в Україні серед туристів, мисливців, рибалок і військових. Надійний "чоловічий" термос.
Термос укомплектований глухою пробкою з каналами для наливу в напівзакритому стані. Ця конструкція дозволяє наливати рідину, не відкручуючи пробку повністю, що зменшує втрату температури при експлуатації. Завдяки подвійній стінці довго зберігає температуру як гарячих, так і холодних напоїв. Зроблений з легкого і міцного зносостійкого матеріалу. Термос покритий "молотковою" фарбою, що забезпечує максимальний захист корпусу від подряпин і сколів.
Особливості:
- Має додаткову пластикову чашку.
- Спеціальна обробка внутрішнього покриття дозволяє легко мити термос зсередини.
- Завдяки вузькій витягнутій формі термос легко поміщається в рюкзаку або портфелі.
- При виробництві використовується високоякісна, екологічно безпечна сировина.
- Довічна гарантія.
Температурні характеристики:
84°С через 6 годин,
74°С через 12 годин
61°С через 24 години
(початкова температура води 95°C, тестування при кімнатній температурі 20°C)
Характеристики:
Об'єм: 1,6 л
Висота: 37,7 см
Діаметр: 9 см
Матеріал: Нержавіюча сталь марки 18/8, пластик
Вага: 785 г.
Гарантія: ДОВІЧНА
Опис чохла:
Чохол Tribe Neoprene Cover для експедиційного термоса 1,6 л T-DF-0012-black
Надзвичайно зручний чохол для термоса Tramp Expedition Line 1,6 л UTRC-029, виготовлений з приємного та м’якого неопрену. Для перенесення він має регульований плечовий ремінь, який за необхідності можна зняти. Чохол дозволяє зберегти зовнішнє покриття термоса при падінні.
Характеристики:
Розмір: 31,5×9,5 см
Вага: 103 г
Матеріал: Neoprene 3 мм
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 1.6 мл |
| Помповий механізм | Ні |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Чорний |
| Ручка | Немає |
| Час збереження тепла | 24 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Кількість чашок | 2 |
| Виробник | Tramp |
| Стан | Новий |
| Матеріал ручки | Сталь |
| Тип | Термос |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 377 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Вага | 785 г |
- Ціна: 1 690 ₴









