-7%Термос Tramp 0,9 л TRC-027-black + Чохол
- Готово до відправки
- Код: UTRC-027-black
1 304 ₴
1 210 ₴
Високоякісний питний термос від відомого бренду Tramp. Він надовго збереже температуру напою, забезпечивши вас гарячою рідиною, тоді, коли вам це потрібно. Термос зроблений з якісних матеріалів, має надійну конструкцію, завдяки чому прослужить тривалий час. Завдяки стильному ергономічному дизайну виріб зручний в транспортуванні і використанні.
Термос Tramp TRC-027 об'ємом 0,9 л серії Tramp Classic - найпопулярніший в Україні серед туристів, мисливців, рибалок та військових надійний "чоловічий" термос. Термос укомплектований глухою пробкою з каналами для наливу у напівзакритому стані. Ця конструкція дозволяє наливати рідину, не відкручуючи корок повністю, що зменшує втрату температури при експлуатації. Завдяки подвійній стінці довго зберігає температуру гарячих і холодних напоїв. Зроблений з легкого та міцного зносостійкого матеріалу.
Особливості:
- Має додаткову пластикову чашку.
- Спеціальна обробка внутрішнього покриття дозволяє легко мити термос зсередини.
- Завдяки вузькій витягнутій формі термос легко поміщається в рюкзаку або портфелі.
- При виробництві використовується високоякісна, екологічно безпечна сировина.
- Довічна гарантія.
Температурні характеристики:
82°С через 6 годин
72°С через 12 годин
58°С через 24 години
(початкова температура води 95°C, тестування при кімнатній температурі 20°C)
Характеристики:
Об'єм: 0,9 л
Висота: 30,7 см
Діаметр: 8 см
Матеріал: Нержавіюча сталь марки 18/8, пластик
Вага: 495 г
Гарантія: ДОВІЧНА
Опис чохла:
Надзвичайно зручний чохол для термоса Tramp Expedition Line 0,9 л UTRC-027, виготовлений з приємного та м’якого неопрену. Для перенесення він має регульований плечовий ремінь, який за необхідності можна зняти. Чохол дозволяє зберегти зовнішнє покриття термоса при падінні.
Також сумісний з термосами Tramp Basic 0,75 л UTRC-104 та 1 л UTRC-105.
Характеристики:
Розмір: 24,5×8 см
Вага: 82 г
Матеріал: Neoprene 3 мм
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 0.9 мл |
| Помповий механізм | Ні |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Чорний |
| Ручка | Немає |
| Час збереження тепла | 24 годин |
| Кількість чашок | 2 |
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Естонія |
| Стан | Новий |
| Тип | Термос |
| Матеріал ручки | Сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 307 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Вага | 495 г |
- Ціна: 1 210 ₴








