-6%Термос Tramp 0,75 л TRC-031-black чорний + чохол
- Готово до відправки
- Код: UTRC-031-black
1 201 ₴
1 130 ₴
Високоякісний питний термос від відомого бренду Tramp. Він надовго збереже температуру напою, забезпечивши вас гарячою рідиною тоді, коли вам це потрібно. Термос виготовлений з якісних матеріалів, має надійну конструкцію, завдяки чому прослужить тривалий час. Завдяки стильному ергономічному дизайну виріб зручно у транспортуванні та використанні.
Термос Tramp TRC-031 об'ємом 0,75 л серії Tramp Classic – найпопулярніший в Україні серед туристів, мисливців, рибалок та військових. Надійний "чоловічий" термос.
Термос укомплектований глухою пробкою із каналами для наливу у напівзакритому стані. Ця конструкція дозволяє наливати рідину, не відкручуючи корок повністю, що зменшує втрату температури під час експлуатації. Завдяки подвійній стінці довго зберігає температуру гарячих і холодних напоїв. Зроблений з легкого та міцного зносостійкого матеріалу. Термос покритий "молотковою" фарбою, що забезпечує максимальний захист корпусу від подряпин і відколів.
Особливості:
- Має додаткову пластикову чашку.
- Спеціальне оброблення внутрішнього покриття дозволяє легко мити термос зсередини.
- Завдяки вузькій витягнутій формі термос легко поміщається у рюкзаку чи портфелі.
- При виробництві використовується високоякісна, екологічно безпечна сировина.
- довічна гарантія.
Температурні характеристики:
84°С через 6 годин
74°С через 12 годин
61°С через 24 години
(Початкова температура води 95°C, тестування при кімнатній температурі 20°C)
Характеристики:
Об'єм: 0,75 л
Висота: 27,2 см
Дыаметр: 8 см
Матеріал: Нержавіюча сталь марки 18/8, пластик
Вес: 445 г грамм
Гарантія: довічна
Опис термочохла:
Надзвичайно зручний чохол для термоса Tramp Expedition Line 0,75 л UTRC-031, виготовлений з приємного та м’якого неопрену. Для перенесення він має регульований плечовий ремінь, який за необхідності можна зняти. Чохол дозволяє зберегти зовнішнє покриття термоса при падінні.
Також сумісний з термосом Tramp Basic 0,75 л UTRC-104
Характеристики:
Розмір: 20,5×8 см
Вага: 78 г
Матеріал: Neoprene 3 мм
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 0.75 мл |
| Помповий механізм | Ні |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Чорний |
| Час збереження тепла | 24 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Кількість чашок | 2 |
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Естонія |
| Стан | Новий |
| Тип | Термос |
| Матеріал ручки | Сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 272 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Вага | 445 г |
- Ціна: 1 130 ₴








