Термоелектричний автохолодильник TR-19А від бренда Thermo — порівняно бюджетна модель, яка поєднує в собі масу зручності та переваг. Це один із небагатьох холодильників, який здатний охолоджувати температуру на 21 °C — 25 °C нижче за температуру довкілля. Ця модель також може працювати на підігрівання. З таким виробом ви завжди матимете доступ до свіжих продуктів в умовах поїздок і подорожей.
Особливості:
- Об'єм холодильника — 19 літрів, у ньому ви зможете компактно розкласти необхідні продукти та напої.
- Камера холодильника дає змогу горизонтально укласти 1,5 літрові пляшки.
- Усередині цієї моделі є знімна перегородка, за допомогою якої можна розмежувати простір у холодильнику.
- Виріб виготовлений із якісного міцного пластику, що не містить шкідливих речовин.
- Закривається на зручні клямки, які перешкоджають відкриванню кришки.
- Для зручності транспортування є зручний ремінь через плече.
- Модель TR-19А обладнана зручною електронною панеллю керування й індикатором температури.
- Працює як від автомобільного прикурювача (12 В), так і від мережі 220 В.
- Без під'єднання до живлення, автохолодильник можна використовувати як термобокс, поклавши всередину охолоджені акумулятори холоду.
Характеристики:
Модель: TR-19
Матеріал: високоякісний міцний пластик, стінки виготовлені з пінополіуретану
Місткість: 19 л
Клас електрозахисту: II
Номінальна напруга: АС - 12В В/24 В / DC - 220-240 В
Потужність у режимі охолодження: АС - 73 Вт / DC - 62 ВТ
Потужність у режимі нагрівання: АС — 65 Вт/DC — 53 ВТ
Принцип роботи: за ефектом «Пельтьє»
Максимальне охолодження: 21 °C - 25 °C нижче за температуру довкілля
Максимальне нагрівання: 65 °C
Клімат клас: N
Розмір: 460 х 310 х 350 мм
Вага брутто/нетто: 7,5 / 7 кг
Гарантія: 12 міс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Мережа 24 В, Мережа 220 В, Мережа 12 В |
| Споживана потужність | 73 Вт |
| Тип автохолодильнику | термоелектричний |
| Режими роботи | Охолодження, Нагрів |
| Загальний об`єм | 19 л |
| Охолодження нижче температури навколишнього середовища | 25 град. |
| Індикатор температури | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Використання акумуляторів холоду | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Вага | 7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
- Ціна: 0,01 ₴










