Самонадувний килимок Tramp TRI-005 стане надійним підмогою під час подорожей, коли необхідно спати в спальнику на землі або на твердій поверхні.
Особливості:
— зовнішній матеріал килимка має водовідштовхувальне просочення, завдяки чому вам не страшні вогкість і волога
- легкий і комфортний у транспортуванні
- основа конструкції має повітряні вертикальні канали, які надають килимку додаткової пружності
- Дизайн виробу повторює форму тіла
- Надувний канал створений із міцного надійного пластику
- Высокая скорость надува
Комплектація:
- зручні стягувальні ремені
- чохол із тканини для транспортування та зберігання килимка
Як використовувати:
Розпакуйте килимок і зніміть із нього стягувальні ремені. Разложите изделие и откройте клапан надува. Зачекайте, поки килимок розпрямиться й надується, після чого закрийте клапан. Після використання відкрийте клапан надування і здуйте килим самостійно.
Характеристики:
Розміри: 190 x 60 x 2,5 см
Розмір килима в упаковці: 30 х 20см
Вага: 1 кг
Материал: Polyester Diamond Rip Stop 68D/PVC/WR
Клапан: пластик
Максимальне навантаження: до 80 кг
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1000 г |
| Виробник | Tramp |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ширина | 60 см |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 190 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Товщина | 250 мм |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Самонадувний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
- Ціна: 1 344 ₴


