Самонадувний килимок Tramp TRI-002 стане надійним супутником під час подорожей і кемпінгу. Цей виріб зробить сон на землі або твердій поверхні набагато комфортнішим і приємнішим.
Особливості:
- зроблений із міцного сучасного матеріалу
- легкий і зручний у транспортуванні
- має гарні теплоізоляційні властивості
- зовнішній матеріал захищає від вологи та вогкості
— повітряні вертикальні канали в конструкції килимка, надають йому додаткової пружності
- надувний канал зроблений із міцного та надійного пластику
- швидкий надув
Комплектація:
- зручні стягувальні ремені
- чохол із тканини для транспортування та зберігання килимка
- ремнабір
Як використовувати:
Розпакуйте виріб і зніміть з нього стягувальні ремені. Розправте килимок і відкрийте клапан надування, дочекайтеся, поки він розправиться й надується, після чого закрийте клапан. Після використання відкрийте клапан надування і здуйте килим самостійно, а потім стягніть його ременями та складіть у мішок.
Характеристики:
Розміри: 180 x 50 x 2,5 см
Вага: 1000 г
Материал: Polyester 75D/PVC/WR
Розмір килима в упаковці: 25 х 16см
Клапан: пластик
Максимальне навантаження: до 75 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Тип килимка | Самонадувний |
| Матеріал | Поліестер |
| Довжина | 180 см |
| Ширина | 50 см |
| Товщина | 250 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 1000 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Помаранчевий, сірий |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
- Ціна: 1 184 ₴


