Самонадувний килимок Tramp TRI-021 стане надійним супутником під час подорожей і кемпінгу. Виріб має різний матеріал верху та низу, завдяки чому поліпшуються його експлуатаційні характеристики та підвищується комфорт під час використання.
Особливості:
- виріб має полегшену вагу завдяки внутрішньому наповнювачу — спіненому полімеру, що має вертикальну та горизонтальну перфорацію;
- килимок еластичний, міцний, за тривалого використання зберігає свою форму та розмір;
- низ килимка зроблений зі щільного матеріалу (чорний 150D Оксфорд) з ПВХ покриттям, що забезпечує його вологостійкість, а також стійкість до забруднень і ультрафіолету;
- до комплекту входить невеликий ремонтний набір: самоклейна латка: 5.5 х 6 см;
— рекомендується для використання навесні, влітку та восени.
Характеристики:
- Матеріал верху: Верх: мікрозамша з покриттям із ПВХ;
- Матеріал низу: чорний 150D Оксфорд з покриттям із ПВХ;
- Розмір килима в упаковці: 65 x 18 см;
- Клапан: пластик;
- Вага: 2000 г
- Максимальне навантаження: до 130 кг;
- Розміри: 188 x 65 x 5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Тип килимка | Самонадувний |
| Матеріал | Поліестер |
| Довжина | 188 см |
| Ширина | 65 см |
| Товщина | 50 мм |
| Колір | Помаранчевий |
| Вага | 2000 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
- Ціна: 1 960 ₴


