Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Найрозмальованіша та найстильніша модель серед самонадувних килимків Tramp. Чудово підійде прекрасній половині суспільства. Але краса — не основна перевага цієї моделі, килимок TRI-020 має безліч інших позитивних якостей.
Особливості:
- верхня сторона покрита антиковзною тканиною
- нижній бік створений з посиленої тканини з водовідштовхувальним просоченням
- рекомендується для використання навесні, влітку та восени
— до комплекту до килимка входить невеликий ремонтний набір як захисна самоклейна латка: 5.5 х 6 см.
Характеристики:
Розміри: 200 x 65 x 5 см
Матеріал: 190T поліестер із ПВХ покриттям
Вага: 2000 г
Розмір килима в упаковці: 65 x 21 см
Клапан: пластик
Максимальне навантаження: до 130 кг
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 2000 г |
| Виробник | Tramp |
| Ширина | 65 см |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 200 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Товщина | 50 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Самонадувний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
- Ціна: 1 890 ₴


