Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самонадувающийся килимок Tramp TRI-011 стане надійним супутником під час подорожей і кемпінгу. Це один з найбільш якісних килимків в лінійці Tramp. Верхня сторона моделі виконана з тканої замші, завдяки чому спальник не буде ковзати по поверхні, забезпечуючи комфортним і спокійним сном. Нижня сторона має структуру Slides Less (точкове гелевидний нанесення), завдяки чому килимок займе нерухоме розташування в наметі навіть при розміщенні на похилих поверхнях.
Комплектація:
- Чохол
- Стягуючі ремені
Характеристики:
Клапан: пластик (2 шт.)
Допустиме навантаження: до 130 кг
Матеріал: верх — поліестер Сһамоіѕ suede, дно — поліестер Slides Less 75D
Розмір: 185 х 130 х 5 см
Вага: 5000 м
Розмір в упаковці (тканинний мішок): 60 х 31 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Тип килимка | Самонадувний |
| Матеріал | Поліестер |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 130 см |
| Товщина | 50 мм |
| Колір | Хакі |
| Вага | 5000 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
- Ціна: 4 465 ₴



